Zmaji so se odlepili z dna EBEL lige

Uncategorized 17. Feb 201721:32 > 21:45
Facebook

Hokejisti Olimpije so v Tivoliju s 3:2 premagali Fehervar in ga prehiteli na lestvici. Žal je to le slaba tolažba ob dejstvu, da zmaji ne morejo več priti do končnice.

Za Olimpijo sta v prvi tretjini zadela AlešMušič (4. minuta) in Sacha Guimond (17.), vodstvo je v drugem delu povišal MihaZajc (27.), do konca pa je gostom uspelo le še ublažiti poraz. V 38. minuti je zadel Edes Erdely, v šesti minuti tretjega dela pa je končni rezultat postavil Chris Owens.

V nedeljo ob 17. uri Olimpijo čaka zadnja domača tekma v letošnji sezoni lige EBEL. Tivoli bodo obiskali beljaški orli, ki so danes ostali brez možnosti za končnico, saj so izgubili v Dornbirnu, to pa bo tudi neposredni obračun za 10. mesto.