Jutri začetek nove sezone lige KHL na Sportklubu

Uncategorized 1. Sep 202011:36 > 11:53
SK

Jutri se bo s srečanjem med CSKA-jem iz Moskve in Ak-Barsom iz Kazana začela nova sezone hokejske lige KHL. Tekmovanje boste lahko sporemljali na kanalih Sportkluba.

Potem, ko sezone 2019-20 niso uspeli izpeljati do konca, saj so jo zaradi koronakrize prekinili 25. marca in kasneje odpovedali, se jutri začenja nova sezona lige KHL.

Twitter/khl

Za uvod se bosta pomerila CSKA Moskva in Ak-Bars Kazan, ki sta bila lani najboljša v svojih konferencah in sta tudi zadnja dva dobitnika Gagarinovega pokala (Kazan 2018, CSKA 2019).

V tej sezoni bo v KHL sodelovali 23 moštev, potem ko je iz tekmovanja izstopila ekipa Admiral Vladivostok.

Zaradi omejitev potovanj bo kitajska ekipa Kunlun Red Star domače tekme igrala v Mitišiju, predmestju Moskve.

V ligi KHL tokrat ne bo slovenskih hokejistov, bo pa Klemen Mohorič trener vratarjev pri Metalurgu iz Magnitogorska.

Uvodno srečanje med CSKA-jem in Ak-Barsom si boste lahko v sredo ogledali ob 18.30 na programu Sportklub 3.