Lindberg junak Rangersov za drugo zmago

Liga NHL 5. Maj 20175:10 > 5:11
Getty Images/Bruce Bennett

Če je Pittsburgh blizu tega, da izloči Washington, bomo na drugega udeleženca konferenčnega finala na Vzhodu očitno čakali nekoliko dlje, saj so New York Rangers po drugi zaporedni zmagi proti Ottawwi izid v seriji izenačili na 2:2.

Prvo ime srečanja je bil Oscar Lindberg, ki je v drugi tretjini dosegel dva zadetka, po katerih so New York Rangers povedli s 3:0. Med strelce sta se vpisala še Nick Holden in Chris Kreider, Tanner Glass je dodal dve podaji, Henrik Lundqvist pa je blestel z 22 obrambami.

Edini zadetek za goste je dosegel Kyle Turris. Pri Ottawi so po koncu druge tretjine poskušali tudi z menjavo v vratih, ki pa ni prinesla željenega učinka. Serija se v soboto s peto tekmo nadaljuje v Ottawi.