Nov poraz Kopitarjevih kraljev

Liga NHL 25. Feb 20189:12 > 9:20
LA Kings

Hokejisti Los Angelesa so davi v severnoameriški hokejski ligi NHL izgubili proti Edmontonu s 3:4 in ostajajo na 10. mestu zahodne konference.

Los Angeles Kingsi nikakor ne najdejo poti iz krize, tokrat so pred domačimi gledalci morali priznati premoč Edmonton Oilersom, ki so bili boljši s 3:4.

Povedli so že v 51. sekundi, ko je bil strelec Anton Slepyshev. V drugi tretjini se je njihov zaostanek še povečal potem, ko je v 27. minuti še drugi gol v mrežo domačih zabil Leon Draisaitl. V 35. minuti so Kingsi preko Tylerja Toffolija vendarle uspeli znižati na 2:1. Gostje so kljub vsemu še pred zadnjo tretjino povečali prednost po zadetku Jujharja Khairija.

V 48. minuti je tudi po podaji Anžeta Kopitarja gol za znižanje zabil Tobias Rieder. Domači so poizkušali tudi brez vratarja, kar je kaznoval Ryan Strome in odločil zmagovalca. Končni rezultat pa je 18. sekund pred koncem postavil Dustin Brown.