Kopitar tokrat nemočen ob porazu z Edmontonom

Liga NHL 25. Mar 20184:11 > 4:14

Anže Kopitar je bil na tokratni tekmi, kar se tiče točk nekoristen za svojo ekipo, ki je v boju za končnico morala priznati poraz Edmonton Oilersom, ki so bili boljši s 3:2.

Poetm, ko je na zadnji tekmi Anže Kopitar dosegel zgodovinske štiri zadetke je tokrat ostal praznih rok.

Njegova ekipa pa tokrat ni igrala najbolje, v tekmo so vstopili zelo slabo, saj so izgubljali že po 45. sekundah srečanja, strelec pa je bil Pontus Aberg. V 16. minuti so domači povedli že z 2:0, mrežo je zadel Connor McDavid. Samo nekaj sekund pozneje je že takoj v naslednjem napadu znižal Jake Muzzin.

Tudi v drugi tretjini so gostje prvi prišli do zadetka, še drugič na tekmi je plošček za hrbet Jonathana Quicka spravil McDavid. Kot se je pozneje izkazalo je v 27. minuti srečanja končni rezultat 3:2 postavil Jeff Carter.

Kralji so prevladovali v drugi tretji, vendar več kot enega zadetka niso uspeli doseči, v zadnji, ko so lovili gol zaostanka pa so proti domačim vratom sprožili zgolj štirikrat.