Gol Kopitarja premalo za konec krize

Liga NHL 24. Okt 20189:08 > 9:10

Los Angeles Kings ostaja med najbolj hladnimi ekipami v ligi NHL, saj so v noči na sredo klonili še petič zapored. Anže Kopitar je ob porazu proti Dallasu z 2:4 dosegel zadetek.

Dallas je povedel že v šesti minuti, ko je v polno meril Blake Comeau. V 29. minuti je vodstvo domačih podvojil Jason Spezza. Nekaj upanja je kraljem šest minut kasneje s svojim tretjim zadetkom v sezoni vlil kapetan Anže Kopitar, a so domači pičlih 22 sekund zadeli še tretjič in prednost znova povišali na dva zadetka.

V nadaljevanju je za nov priključek kraljev poskrbel Tyler Tooffoli, dokončno pa je tehtnico na stran domačih nagnil Tyler Pitlick, ki je v 45. minuti zadel za končnih 4:2. Dallas je z zmago proti kraljem prekinil niz treh zaporednih porazov.

Zahvaljujoč zmagi Arizone proti Columbusu s 4:1 je Los Angeles po petem zaporednem porazu padel na zadnje mesto Zahodne konference.