Tudi dva gola in podaja Kopitarja premalo za zmago

Liga NHL 1. Mar 20199:51 > 9:55

Los Angeles Kingsi so doživeli že deseti zaporedni poraz, potem ko je Dallas slavil po podaljšku. Anže Kopitar prispeval dva zadetka in podajo.

Kralji so samo še poraz oddaljeni od neslavnega klubskega rekorda po najdaljšem nizu porazov v zgodovini. Los Angeles je po zaslugi Anžeta Kopitarja vodil že z 2:0, kasneje tudi s 3:2, vendar se je Dallas vsakič uspel vrniti. Gostom je podaljšek v 50. minuti zagotovil Radek Faksa, Roope Hintz pa je odločil po štirih minutah igre tri na tri.

Po novem porazu Kingsi ostajajo na dnu Zahoda, medtem ko je Dallas ohranil neposreden stik s Coloradom in Arizono v lovu na osmo mesto.

Kopitar je letos na 63 tekmah dosegel 19 golov in 28 podaj, s čimer je daleč najučinkovitejši igralec kraljev.