Nov šok – Kolorado izločil Calgary!

Liga NHL 20. Apr 20197:07 > 7:17
Matthew Stockman /Allsport/Getty Images

Potem, ko sta povsem nepričakovano "metlo" na začetku doživela Pittsburgh in Tampa, je sedaj izpadli še Calgary Flames. Kolorado jih je z včerajšnjo zmago 5:1 v gosteh v seriji "počistil" s 4-1.

Tako, kot na vzhodu, je tudi končnica zahoda poskrbela za to, da je osmi nosilec izločil prvega, Kolorado je več kot prepričljivo odpravil plamene iz Calgarya in se bo v polfinalu konference pomeril bodisi z Vegasom ali pa San Josejem.

Precej bolj tesno je bilo v Bostonu, kjer gledalci v prvih dveh tretjinah niso videli zadetka, potem pa so Maple Leafs v dveh minutah dosegli kar dva. Do konca so “kosmatinci” uspeli le znižati, tako da ima Toronto sedaj v seriji prednost 3-2 in “zaključni plošček” na domačem ledu za preboj dalje.