Rački v zadnji tretjini trikrat v polno

Liga NHL 8. Dec 20169:45 > 9:49

Anaheim je v tretji tretjini že zaostajal, nato pa zadel trikrat. Uspešni so bili Kesler, Ritchie in Perry. izid je bil po 60 minutah izenačen, v podaljškov pa zadetkov ni bilo. Pri izvajanju kazenskih strelov so bili uspešnejši domači, ki so v polno zadeli dvakrat in tako slavili s končnih 6:5.

Podaljšek smo videli tudi v prestolnici, kjer so Washington Capitals gostili Boston Bruins. Tekmo je v 2. minuti podaljška odločil Nicklas Backstrom, Caps so slavili s 4:3.

San Jose Sharks je imel možnost, da se povzpne na vrh pacifiške divizije z zmago, a morski psi so tokrat morali priznati premoč Ottawa Senators, ki so domačine ugnali s 4:2.

Toronto Maple Leafs so doma gostili Minnesota Wild. Gostje iz St. Paula so se veselili zmage s 3:2. Junak zmage je bil vratar WildDevan Dubnyk, ki je v zadnji tretjini zbral 17 obramb, skupno pa kar 35. Toronto ostaja prikovan na dno atlantske divizije, Minnesota pa je na tretjem mestu v centralni diviziji.