Kopitar povedel z 2:0, a ostal brez zmage

Liga NHL 7. Feb 202010:10 > 10:12

Los Angeles Kingsi so izjemno odprli obračun proti NY Islandersom, povedli z 2:0, v nadaljevanju vodili tudi s 3:1, vendar na koncu ostali praznih rok. Anže Kopitar se ni vpisal med strelce ali podajalce.

Kralji bi si težko zaželeli bojlšega začetka srečanja proti NY Islandersom. Najprej je v 11. minuti domačo mrežo načel Ben Hutton, sedem minut pa je prvo tretjino sijajno zaključil Alex Iafallo.

Domači so prvič zadeli v 22. minuti, ko je bil natančen Michael Dall Colle, toda LA Kingsi so šest minut kasneje znova vodili z dvema zadetkoma prednosti. Thomasa Greissa je premagal še Trevor Lewis.

Islandersi se vseeno niso predali in v drugem delu srečanja povsem zasenčili goste, ki so jim nasuli štiri zaporedne zadetke za zmago s 5:3. Veliki junak preobrata je bil z dvema goloma novinec Kieffer Bellows.