Dallas sezono začel s pravljično sedmico

Liga NHL 23. Jan 20218:33 0 komentarjev
Dallas Stars
Ronald Martinez/Getty Images

Novo sezono Lige NHL so v noči na soboto začeli tudi aktualni podprvaki iz Dallasa, ki so morali zaradi številnih okužb znotraj ekipe prestaviti prve štiri tekme. Dallas je Nashville odpravil s kar 7:0.

V American Airlines Centru je bilo prisotnih dobrih štiri tisoč gledalcev, ki so videli razigrani Dallas. V uvodni tretjini zadetkov ni bilo, v 23. minuti pa je strelske vaje Dallas začel izkušeni Joe Pavelski. V nadaljevanju so domači v drugi tretjini dosegli še štiri zadetke in odločili srečanje, svoje pa je dodal tudi Anton Hudobin, ki je zahvaljujoč 34 obrambam prišel do svoje stote zmage v karieri in devetega “shutouta”.

V noči na soboto so skupno odigrali osem obračunov. Arizona je poskrbela za prvi poraz Vegasa, Colorado je v Anaheimu s 3:2 slavil po podaljšku, Pittsbrugh in Washington pa sta proti NY Rangers oziroma Buffalu prišla do zmage po kazenskih strelih s 4:3.