Druga zaporedna zmaga Kopitarjevih kraljev

Drugi športi 27. Jan 20217:29 0 komentarjev
Anže Kopitar
Kelvin Kuo-USA TODAY Sports

Los Angeles Kings se veselijo druge zaporedne in tretje zmage skupno v letošnji sezoni Lige NHL, potem ko so v gosteh z 2:1 odpravili Minnesoto Wild.

Mreži sta v prvi tretjini mirovali, edini zadetek v drugi pa je za vodstvo LA Kings dosegel Kurtis MacDermid. Minnesota je na začetku zadnje tretjine hitro izenačila prek Joeal Erikssona Eka, toda kralji so samo štiri minute kasneje znova povedli, ko je odločilni gol dosegel Carl Grundstrom.

Anže Kopitar pri zmagi tokrat ni sodeloval z zadetkom ali podajo, na ledu pa je preživel 20 minut.

V noči na sredo so v najmočnejši hokejski ligi na svetu odigrali kar 13 tekem, že v noči na četrtek pa vas na SK 1 čaka nov prenos, ko bo Nashville gostil hokejiste iz vetrovnega Chicaga.