Drugi gol Kopitarja premalo za zlate viteze

Drugi športi 8. Feb 20218:45 0 komentarjev
Anže Kopitar
Ethan Miller/Getty Images

Los Angeles Kings so na drugi zaporedni tekmi proti Las Vegas Golden Knights dvakrat vodili, izenačili na 3:3, a na koncu vendarle morali priznati premoč. Anže Kopitar je dosegel prvi gol za kralje.

#related-news_0

Dober začetek, slab konec. Tako bi lahko opisali drugi zaporedni obračun Las Vegasa in Los Angelesa skozi oči kraljev. Anže Kopitar je že v 36 sekundi dvoboja s svojim drugim zadetkom v sezoni poskrbel za vodstvo Los Angelesa, vendar so domači pet minut kasneje izenačili, ko je zadel Reilly Smith. Kralji so kmalu znova povedli prek Adriana Kempeja, toda v vodstvu so bili samo slabe pol minute, v 12. minuti pa je Chandler Stephenson Vegas popeljal v vodstvo s 3:2.

Po pol ure igre je za kralje s svojim prvim zadetkom v Ligi NHL izenačil Jaret Anderson-Solan, odločilni zadetek za zmago Las Vegasa pa je ob začetku zadnje tretjine ob številčni premoči prispeval Stephenson.

Medtem ko je Vegas na vrhu Zahoda, je Los Angeles povsem na dnu osem članske skupine.