Gol in podaja Kopitarja za konec črnega niza

Drugi športi 12. Feb 20217:27 0 komentarjev
Anže Kopitar
Kevork Djansezian/Getty Images

Los Angeles Kings so prekinili niz petih zaporednih porazov, potem ko so s 6:2 odpravili San Jose Sharks. Anže Kopitar je k zmagi prispeval gol in podajo.

Strelske vaje LA Kingsov je v tretji minuti ob številčni prednosti s svojimi četrtimi zadetkom v sezoni začel Anže Kopitar. Kralji so prvo tretjino dobili s 3:1, delo pa dokončali v zadnji tretjini, ko so še trikrat zatresli mrežo San Joseja. Pri zadnjem zadetku je podajo prispeval Kopitar. Drew Doughty je blestel s tremi podajami.

Kopitar je v letošnji sezoni skupno zbral že 17 točk (štirje goli in 13 podaj), s čimer je med najboljšimi v Ligi NHL. Kralji so s prvo zmago po petih zaporednih porazih na lestvici svoje skupine Honda West ujeli predzadnji San Jose.

Obračune Lige NHL spremljajte v živo na Sportklubu.