Kralji proti San Joseju neuspešni, Kopi 2. na večni lestvici

Drugi športi 10. Apr 20218:37 0 komentarjev
Keith Birmingham/The Orange County Register via AP

Hokejisti Los Angeles Kings so ponoči na gostovanju v San Joseju klonili z 2:5. S tem kralji ostajajo na predzadnjem mestu zahodne konference. Anže Kopitar je za Los Angeles v 20 minutah igre prispeval eno podajo.

Znova je tako Anže Kopitar vpisal točko in je zdaj skupno pri 41. v tej sezoni. A njegovi ekipi, ki je trenutno pri 15 zmagah in 18 porazih še naprej ne uspe redno beležiti zmag.

Na dvoboju so bili kralji tisti, ki so prišli do prednosti, a so potem nasprotniku v prvi tretjini dopustili še tri zadetke. Na začetku zadnje tretjine so zaostanek znižali na 2:3, a so domačini povsem ob koncu z dvema novima zadetkoma postavili končnih 5:2.

Anže Kopitar je za Kralje odigral tudi 1112 tekmo, kar ga zdaj uvršča na drugo mesto klubske lestvice. Pred njim je zgolj še Dustin Brown, ki je za Los Angeles odigral 1188 tekem.

Na preostalih tekmah večera je St. Louis Blues proti Minnesota Wild slavil s kar 9:1. Tri gole je na dvoboju dosegel Ryan O’Reilly.