Kralji znova neuspešni, Kopitar vpisal dve podaji

Drugi športi 20. Jan 20219:07 > 9:14 0 komentarjev
Anže Kopitar
Photo by Harry How/Getty Images

Hokejisti Los Angeles Kings še vedno čakajo na prvo zmago v novi sezoni lige NHL. Tokrat so izgubili proti Coloradu, ki je bil v Staples Centru boljši s 3:2, Anže Kopitar pa je pri obeh golih svoje ekipe vpisal podajo.

Kralji so na prvih dveh tekmah izgubili po podaljšku in osvojili po točko, tokrat pa so ostali povsem praznih rok. Gostje so povedli že v 4. minuti, ko je zadel Brandon Saad, nato pa sta mreži mirovali do 37. minute. V omenjeni minuti sta za Colorado zadela Devon Toews in Mikko Rantanen ter odločila tekmo.

Los Angeles se je prebudil šele v zadnji tretjini. V 48. minuti je zaostanek znižal Andreas Anthanasiou,  končni izid pa je v 55. minuti ob igri z igralcem več postavil Adrian Kempe.

Kralji bodo znova na delu v noči na petek, ko jih še enkrat čaka obračun s Coloradom.