Nora tekma postregla s kar devetimi goli

Drugi športi 19. Jan 20219:53 0 komentarjev
NHL, St. Louis Blues
Patrick Smith, Getty Images Sport

V noči na torek je bilo v Ligi NHL na sporeud osem tekem. Najbolj zanesljivo zmago je vpisal Buffalo, ki je s 6:1 ugnal Philadelphio, najbolj zanimivo pa je bilo na obračunu med St. Louis Blues in San Jose Sharks (5:4).

Za St. Louis Blues je to druga zaporedna zmaga, tokrat pa so slavili po preobratu proti San Joseju. Tekma je ponudila kar devet golov.

Sharski so sicer že v prvi tretjini povedli z 2:0, natančna sta bila Labanc in Couture. V drugi tretjini so se razigrali gostitelji, ki so v tem delu igre dosegli kar štiri gole. Dvakrat je bil natančen Faulk, po enkrat pa sta zadela še Hoffman in Schenn. Edini gol za San Jose je v tem delu igre dosegel Burns. V peti minuti zadnje tretjine je prednost gostiteljev s svojim drugim golom na tekmi izničil Couture, za zmago domačih pa je dobrih devet minut pred koncem poskrbel Kyrou.

Ligo NHL lahko v tej sezoni spremljate samo na Sportklubu.