Nova podaja Kopitarja ob tretjem zaporednem porazu

Liga NHL 6. Feb 20218:54 0 komentarjev
Anže Kopitar
Ethan Miller/Getty Images

Los Angeles Kings so v noči na soboto doživeli tretji zaporedni poraz, potem ko so bili neuspešni na gostovanju v Las Vegasu. Anže Kopitar je v statistiko vpisal novo podajo.

Za Las Vegas je bila to prva tekma po 26. januarja, ko so morali igralci iz igralniške meke v izolacijo zaradi protokolov v povezavi s preprečevanjem okužb s koronavirusom. Kljub dolgemu premoru so zlati vitezi mrežo LA Kings prvič zatresli že po minuti igre, prvo tretjino pa so dobili s 3:0. Domači so v drugi tretjini zadeli še dvakrat in srečanje dokončno odločili v svojo korist.

Kralji, ki so klonili tretjič zapored, so v zadnji tretjini nekoliko omilili poraz, ko sta zadela Chris Wagner in Dustin Brown po podaji Anžeta Kopitarja. Najboljši slovenski hokejist je vpisal že letošnjo 12 podajo, s čimer je na petem mestu Lige NHL.