Minimalna zmaga Vegasa, preobrat Buffala

Drugi športi 12. Apr 20218:44 0 komentarjev
Tomas Nosek Las Vegas
AP Photo/David Becker

V noči na ponedeljek so v Ligi NHL odigrali sedem obračunov. Las Vegas je z minimalnih 1:0 odpravil Arizono, Washington je z 8:1 povozil Boston, Buffalo pa je po zaslugu velikega preobrata s 5:3 odpravil Philadelphio.

Edini zadetek na obračunu med Las Vegasom in Arizono je 51. minuti po podaji Jonathana Marchessaulta dosegel Tomas Nosek. Zlati vitezi so vpisali drugo zaporedno zmago in tretjo na zadnjih štirih tekmah. S 56 točkami zasedajo drugo mesto v svoji diviziji. Arizona je klonila tretjič zapored in je s 43 točkami na petem mestu.

Buffalo je v gosteh s 5:3 odpravil Philadelphio po velikem preobratu v zadnjih minutah. Domači so po zaslugi Oskarja Lindbloma in Joela Farabeeja prvo tretjino dobili z 2:0. V drugi so dvakrat zadeli gostje, ko sta v polno merila Sam Reinhart in Arttu Ruotsalainen, a je Philadelphia v 44 .minuti znova povedla prek Shayna Gostisbehereja. Sledil je neverjeten zaključek Buffalo, ki je v zadnjih treh minutah dosegel tri zadetke. Zadeli so Jeff Skinner, Rasmus Asplund in Casey Mittelstadt.

Preostale izide sinočnjih obračunov najdete spodaj. Dvoboje Lige NHL spremljajte ekskluzivno na programih Sportkluba.