OBVESTILO: Številne spremembe sporeda

Drugi športi - ostalo 12. Mar 202010:41 > 10:54
sportklub

V luči pandemije zaradi novega koronavirusa, ki se je razširil po vsem svetu, se zaradi varnosti organizatorji tekmovanj in uprave moštev odločajo, da v teh časih ne bodo izvajale tekmovanj, turnirjev ipd., kar pomeni tudi, da na dnevni osnovi prihaja do številnih sprememb tudi v našem sporedu.

V zadnjih dneh so se organizatorji večine tekmovanj zaradi koronavirusa odločali za preventivne ukrepe in praznili stadione, obenem pa skušali storiti vse, da se virus ne širi še hitreje. Organizatorji športnih tekmovanj in vlade so v zadnjih dneh odpovedali vse športne aktivnosti v večjem delu Evrope, konec je smučarske sezone, več ali manj vsa nogometna in košarkarska prvenstva so prestavljena, vključno z ligo NBA, danes pa bodo o odpovedi nadaljevanja sezone odločali tudi pri Evroligi.

V luči številnih odpovedi se temu primerno pojavlja vedno več sprememb v našem sporedu, ki ga osvežimo večkrat na dan.

Prosimo za razumevanje,

Sportklub