Sportklub – zakladnica svetovnega in slovenskega športa

Drugi športi 18. Jan 202110:30 > 17:20 0 komentarjev

V letu 2021 bomo na Sportklub Slovenija še obogatili široko ponudbo športnih prenosov, ob Premier ligi, Bundesligi, ligi prvakov, Evropski ligi,prihaja UEFA konferenčni pokal, Formuli 1, Evroliga, Ligi NHL in ostala svetovno znana tekmovanja. Ponosni smo, da smo že leta tudi prava zakladnica slovenskega športa.

Nogometni navdušenci pozor! Na Sportklub prihaja ena in edina – PRVA SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA. Maribor, Olimpija, Mura, Koper, Celje….kdo bo državni prvak v novi sezoni? Kdo bo osvojil pokalno tekmovanje? Najboljši slovenski nogomet, spada na najboljši športni kanal v državi!

Prva slovenska nogometna liga Sportklub Slovenija
Sportklub Slovenija

Najboljši nogomet bo tudi v letu 2021 doma na Sportklubu.

Ob vseh tujih nogometnih zvezdnikih, kot so Messi, Ronaldo, Lewandowski, Neymar, Salah in ostali, z največjim ponosom čakamo na novo sezono slovenskega klubskega nogometa, saj se z julijem 2021 na naše programe seli Prva slovenska nogometna liga, ob tem pa bomo na Sportklubu še naprej prenašali tudi tekme za Pokal Slovenije in 2. SNL. Dodali smo še ženski nogomet in reprezentančne tekme, tudi mlajših selekcij.

NŠ Mura
NK Celje
Vrste Maribora so razredčile poškodbe. Twitter/NK Maribor
Mauro Camoranesi Mauro Camoranesi
NK Maribor/Twitter
NK Olimpija/Twitter NK Olimpija/Twitter
V zraku je sedma zvezdica za klub iz prestolnice (NK Olimpija Ljubljana)
Twitter Twitter
NK Olimpija/Twitter

Sportklub postaja prava zakladnica slovenskega športa

Ob nogometu pa sta na Sportklubu že nekaj časa doma moška in ženska 1. Sportklub odbojkarska liga, rokometna Liga NLB in 1. košarkarska liga. To pomeni, da lahko na Sportklubu spremljate praktično vsa slovenska državna prvenstva v najbolj priljubljenih ekipnih športih.

odbojka, OZS odbojka, OZS
odbojka, OZS
Slovenija odbojka Slovenija odbojka
Matic Eržen
Liga NLB
Facebook/RKMaribor
RK Celje Pivovarna Laško Facebook
CEV
ACH ACH
ACH
KK Cedevita Olimpija / Twitter

Veliki okrepitvi tudi Formula 1 in Liga NHL, kjer igra kralj Anže Kopitar

Leto 2021 si bomo zapomnili tudi po pridobitvi pravic za kraljico motošporta – Formulo 1. Svetovno prvenstvo F1 je še vedno tekmovanje, ki pred male ekrane privabi največ gledalcev, ki jim bomo ponudili popoln paket s prenosi treningov, kvalifikacij in dirke. Tu sta še F2 in F3 kjer se kalijo mladi talenti, ki bodo nekoč zasloveli med najhitrejšimi.

Ob Formuli 1 smo v tem letu na naših kanalih pozdravili še povratek najmočnejše hokejske lige, Lige NHL. S tem se je na Sportklub vrnil najboljši slovenski hokejist Anže Kopitar, ki že vrsto let blesti v dresu Los Angeles Kings.

V letu 2021 bomo gledalce razvajali še z najboljšim moškim in ženskim tenisom. Ob vseh Masters turnirjih na Sportklubu ostaja še sloviti Wimbledon, ki velja za najprestižnejši teniški turnir.

Čas je za tenis, čas je za Wimbledon!

Na Sportklubu še naprej teniški ATP in WTA turnirji, Wimbledon, košarkarska Evroliga in skoraj vsa košarkarska reprezentančna tekmovanja ter tudi NFL s slovitim Super Bowlom.

Getty Images

Pozabili nismo niti na košarkarske navdušence. Ob Evroligi novost predstavljajo junijske kvalifikacije za Olimpijske igre, kvalifikacije za druga velika tekmovanja, Eurobasket, svetovno prvenstvo, pa Azijsko in Afriško prvenstvo…
Leto bo popestril še ameriški nogomet s prenosi Lige NFL. Sezono ameriškega nogometa v zadnjih letih tradicionalno pospremimo s Super Bowlom, ki je vsako leto eden izmed najbolj spremljanih športnih dogodkov na svetu.

Sportklub – zakladnica športa!

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!