Philip Rivers končal kariero

Philip Rivers

Philip Rivers, eden najboljših podajalcev lige NFL zadnjih dveh desetletij, se je odločil, da zaključi svojo športno pot.

39-letnik iz Decaturja v Alabami je v ligo NFL prišel kot 4. izbor nabora leta 2004, ko ga je izbral San Diego Chargers.

Za ta klub je igral 16 sezon, letos pa je bil član Indianapolis Colts.

Rivers bo zapisan v zgodovino kot eden najboljših podajalcev, ki nikoli ni osvojil Super Bowla, niti ni na njem igral.

Osemkrat je bil izbran na Pro Bowl, v svoji karieri pa je podal za 421 touchdownov in 63.440 jardov, kar ga uvršča na 5. mesto večne lestvice.

Kljub temu, da je svoje klube sedemkrat popeljal v končnico, ni nikoli igral na Super Bowlu, najbližje je prišel leta 2007, ko je San Diego izgubil v finalu konference AFC proti New Englandu.

Čeprav ni imel nikoli uspeha v končnici, pa naj bi vseeno našel svoje mesto v hiši slavnih v Cantonu.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!