Ob 20:00 na SK 1: Veliki derbi ženskega prvenstva

Rokomet 1. Feb 202110:36 > 10:51 0 komentarjev
RK Krim Mercator
RK Krim Mercator/Facebook

Kot ste se že navadili, so na Sportklubu tudi ponedeljki zelo pestri. Na naših programih lahko uživate v prenosih WTA turnirja iz Melbourna, kjer se bo v noči na torek začel tudi ATP Cup, poskrbeli bomo za ljubitelje nogometa in košarke ter tudi ženskega rokometa.

Prvi februarski dan v 1. ženski rokometni ligi prinaša veliki derbi. Na obračunu z vrha lestvice si bosta v Ajdovščini nasproti stali zasedbi tamkajšnjega Mlinotesta in Krima Mercatorja. Tekmo, ki se bo nocoj začela ob 20:00, si v živo oglejte na SK 1.

V derbi s Krimom Mercatorjem vstopamo z optimizmom in odločnostjo. Kljub temu, da je ekipa Krima na papirju v vlogi favorita, bodo morale igralke to dokazati na tudi igrišču. Mlinarke se jim bomo s hitro igro in borbenostjo poskušale zoperstaviti ter konkurirati čez celih 60 minut,” članica Ajdovščine Nuša Fegic verjame, da lahko presenetijo favorizirane gostje iz Ljubljane.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!