Celjani poraženi na Danskem

RK CELJE

Rokometaši Celja ostajajo brez točk v letošnji ligi prvakov. Tokrat so tesno izgubili proti Aalborgu (32:30).

Celjska ekipa je srečanje začela odlično, narekovali so igro, v 14. minuti so si priigrali že štiri gole naskoka (8:4). Nato so sledile slabe minute varovancev Branka Tamšeta, kar šest minut niso dosegli gola. Danci so izkoristili napake Celjanov, v 25. minuti so izenačili na 11:11, nato pa so prešli tudi v vodstvo, ki so ga do odhoda na odmor povečali na +2 (15:13).

Tudi v drugem polčasu so Celjani držali stik s favoriziranih nasprotnikom. Štiri minute pred koncem so rezultat uspeli poravnati na 26, in sledila je dramatična končnica. V slednji so bili uspešnejši domači, ki so slavili z 32:30.