Celje Pivovarna Laško in Gorazd Škof dosegla poravnavo

RZS

Rokometni klub Celje Pivovarna Laško in nekdanji reprezentančni vratar Gorazd Škof sta se dogovorila za poravnavo spora, ki je izhajal iz časa, ko je igralec brez obojestranskega dogovora prestopil v Zagreb. S tem primerom celjski klub zdaj nima več odprtih sodnih zadev.

S poravnavo se je končala skoraj desetletje odprta zadeva, ki je izhajala iz obdobja, ko je Gorazd Škof, brez vnaprejšnjega dogovora z RK Celje Pivovarna Laško, prestopil v RK Zagreb. Obe strani sta si različno tolmačili določila v pogodbi, zaradi česar je nastal sodni spor, ki se je vlekel že zelo dolgo, tako igralec, kot klub pa sta si prizadevali, da se ta konča v najkrajšem možnem času. Ker je vprašanje kako dolgo bi se zadeva na sodišču še reševala, sta se strani dogovorili, da se v postopku v obojestransko zadovoljstvo poravnata, s tem pa je celjski klub zaprl tudi vse odprte pravne zadeve.