Pivovarje bo vodil Tomaž Ocvirk

RK CELJE

RK Celje Pivovarna Laško je v enem dnevu odslovil Branka Tamšeta in že ustoločil novega trenerja. Na vroči stolček se bo usedel Tomaž Ocvirk.

Tomaž Ocvirk celjskim navijačem ni neznanka. Za njim je igranje v vseh selekcijah RK Celje Pivovarna Laško, kjer je med letoma 1991 in 1995 nastopal tudi za člansko ekipo. Po karieri je diplomiral na Fakulteti za šport in kasneje pridobil licenco “Master coach”, dolga leta pa deloval v mlajših celjskih selekcijah. Večkrat je bil tudi pomočnik prvega trenerja, v zadnjih letih pa ob delovanju v akademiji skrbel za fizično pripravo članske ekipe.

Pred njim je zahtevno delo, debitiral pa bo v ligi prvakov. Celjani se bodo v nedeljo pomerili s Flensburgom, naslednji teden pa je na vrsti še domači derbi z Gorenjem.

Sprejemam izziv in odgovornost, ki jo prinaša vodenje članske ekipe RK Celje Pivovarna Laško, ki mi je bila ponujena danes. Zavedam se, da nas čaka težko delo, ki ga bomo lahko opravili le skupaj, kot ekipa. Najprej se želim pogovoriti s fanti in sodelavci, nato pa bomo naredili načrt, da zadržimo kontinuiteto osvajanja lovorik, ki jo je klub postavil v svoji bogati zgodovini,” je za klubsko spletno stran povedal 45-letni Ocvirk.

Povezano