Dobovičnik ostaja član Trima Trebnjega do leta 2022

Rokomet ostalo 25. Mar 202018:00 > 18:05
RK Trimo Trebnje / Facebook

Vodstvo RK Trimo Trebnje že pospešeno sestavlja kader za prihodnjo sezono. Eden izmed pomembnejših členov v minuli sezoni je tudi Anže Dobovičnik, ki je s klubom podaljšal pogodbo do leta 2022.

Anže Dobovičnik je športno pot začel v Celju, kjer je svoj potencial kazal že v mlajših kategorijah. Redno se je nahajal na spiskih reprezentančnih selekcij, pred dvema letoma pa bil tudi del zlate generacije, ki se je v celjskem Zlatorogu veselila naslova evropskega mladinskega prvaka.

V Trimo je prišel tik po tem naslovu, v lanski sezoni pa na 31 tekmah dosegel 85 zadetkov in bil pomemben člen lanskoletne zasedbe. Letos mu odlično kaže na obračunih, kjer je v 22 srečanjih prispeval 80 golov. Podaljšanje sodelovanja pa le dokazuje dobro delo v klubu.

V elitni rokometni ligi ima vodilna ekipa Celje Pivovarna Laško šest točk prednosti pred Riko Ribnico, Trimo na tretjem in Gorenje Velenja na četrtem pa zaostajata 12 točk.