Tamše podaljšal pogodbo s Celjem

RK Celje Pivovarna Laško

Pri RK Celje Pivovarna Laško so podaljšali pogodbo z glavnim trenerjem Brankom Tamšetom. Tamše, ki je imel pogodbo še za naslednjo sezono, je sodelovanje podaljšal za dodatni dve leti.

Predsednik kluba Bojan Cizej je na tiskovni konferenci poudaril, da je zelo zadovoljen z delom Branka Tamšeta. Razvojno naravnana strategija dela, ki si jo je klub začrtal že pred časom, prinaša rezultate, kar se kaže na obisku tekem, rezultatih poslovanja in po velikem zanimanju mladih rokometašev po prihodu v Celje. Prav zato so se pri Pivovarjih odločili za podaljšanje sodelovanja.

“Imel sem nekaj ponudb, a Celje je zame vedno bila prva in edina želja. Odločitev, da sprejmem ponudbo kluba, ni bila težka. Užitek je delati s kolektivom, ki točno ve, kaj hoče. Zavedam se odgovornosti, a verjamem, da lahko skupaj uresničimo vse cilje. Prvi je zagotovo nadaljevanje brušenja talentov, drugi pa je kakšen večji rezultatski korak naprej v Evropi,” je ob podpisu pogodbe dejal Tamše.

Novo pogodbo je podpisal tudi direktr Gregor Planteu.