Tragedija: Umrl vratar Porta Alfredo Quintana

Drugi športi 26. Feb 202116:26 0 komentarjev
REUTERS/NTB

Alfredo Quintana, vratar rokometnega kluba Porto je danes preminil v starosti 32 let. Novico so potrdili pri portugalskem klubu.

Alfredo Quintana je v ponedeljek med treningom doživel srčni zastoj. Že na kraju samem so se zdravniki 45 minut borili z oživljanjem nato pa so ga premestili v bolnišnico Sao Joao, kjer so ga dali v umetno komo.

“Upali smo, da tega sporočila ne bomo objavili nikoli: Danes nas je za vedno zapustil naš dragi Afredo Quintana. Za vedno si ga bomo zapomnili kot enega od nas. Bil je pravi zmaj. Počivaj v miru,” so na družbenih omrežjih zapisali pri Portu.

Alfredo Quintana se je rodil v Havani na Kubi. Od leta 2014 je bil vratar portugalske reprezentance. Vso svojo profesionalno kariero je preživel pri Portu za katerega je branil od leta 2010.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!