Žabić bo tudi v naslednji sezoni nosil vijoličasti dres

Drugi športi 24. Mar 202111:33 0 komentarjev
Stefan Žabić
Anamarija Valentina Dajnko

Vodstvo RK Maribor Branik se je dogovorilo za podaljšanje sodelovanja s krožnim napadalcem Stefanom Žabićem. Žabić bo tako v štajerski prestolnici igral tudi v sezoni 2021/2022.

Pretehtalo je, da v Mariboru res veliko igram in s tem napredujem. Trener mi zaupa, zaupa mi tudi vodstvo kluba. Gre za zdravo sredino, kar je pri mojih letih za napredovanje najbolj pomembno,” je ob podaljšanju sodelovanja dejal 22-letni Celjan.

V naslednji sezoni se bomo še bolje poznali, še eno dodatno leto bom z ekipo iz Maribora, kar bo pomenilo še korak naprej pri uigranosti. S Simonom Razgorjem bomo pridobili enega zelo izkušenega igralca in mislim, da so to dobri in trdni temelji za izgradnjo uspešne sezone,” je še dodal Žabić, ki je v tej sezoni lige NLB na 17 tekmah dosegel 48 golov.

Maribor je že pred tem potrdil, da se v sezoni 2021/22 v klub vrača najboljši strelec vijoličastih v zgodovini, Simon Razgor.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!