SK aplikacija zdaj dostopna tudi na Google Play

Drugi športi 22. Jan 202114:19 > 16:13 0 komentarjev
SK

Po tehničnih težavah, ki so bralkam in bralcem Sportkluba onemogočile uporabo naše aplikacije na operacijskem sistemu Android vas z veseljem obveščamo, da so pomanjkljivosti odpravljene in da je aplikacija na voljo za prenos v spletnem servisu Google Play.

V tem času se je uredništvo Sportkluba trudilo, da bi se našla pot do nove različice aplikacije in zato je bila začasna rešitev ta, da ste si lahko aplikacijo naložili neposredno z naše spletne strani – NAVODILA TUKAJ.

Če imate po namestitvi nove verzije aplikacije, ki je na voljo na Google Play, še vedno težave jo na napravi v celoti odstranite in jo znova namestite. Za uporabnike operacijskega sistema IOS (Apple) pa je aplikacija na voljo TUKAJ.

Ob tej priložnosti se vsem bralkam in bralcem zahvaljujemo za potrpljenje in zaupanje.

Vaš Sportklub.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!