Stan pred Wimbledonom krepi svojo ekipo

ATP 13. Jun 20179:17 > 9:17
Adam Pretty, Getty Images

Švicarski tenisač Stan Wawrinka je razkril, da bo med poletno sezono na travnati podlagi sodeloval z legendarnim Američanom, bivšim igralcem in trenerjem, Paulom Annaconeom.

Trenutno tretji tenisač sveta je po porazu v finalu Roland Garrosa povedal, da se bo njegovi ekipi kmalu pridružil 52-letni Paul Annacone, ki je v preteklosti – med drugim – treniral Petea Samprasa, Rogerja Federerja, pa navsezadnje tudi trenutnega švicarjevega mentorja, Magnusa Normana.

Rad bi vas obvestil, da se je mojemu trenerskemu štabu pridružil Paul Annacone, ki mi bo skušal v naslednjih štirih tednih svetovati, kako igrati skozi travnati del sezone. Paulove izkušnje govorijo same zase, glede na to, da je treniral tudi najboljše igralce vseh časov. Njegovo znanje bi mi moralo pomagati, da bolje razumem igro na travi in res je pravi privilegij, da ga bom imel v trenerski ekipi,” je povedal Stan.

Wawrinka bo naslednji turnir igral prihodnji teden, ko bo tekmoval v londonskem Queen’s Clubu. Tekme omenjenega tekmovanja si boste med 19. in 25. junijem lahko ogledali tudi na televiziji Sportklub.