Kokkinakis: Rekel sem – j..i ga, na vse ali nič

ATP 20. Jun 201718:59 > 19:12
Patrik Lundin, Getty Images Sport

20-letni avstralski tenisač Thanasi Kokkinakis je po zmagi nad Milošem Raoničem na turnirju serije 500 v Queen's Clubu povedal, koliko mu po dveh letih rezultatske suše pomeni zmaga proti članu elitne teniške deseterice.

“Verjemite mi, pred zadnjo točko sem bil nesproščen kot še nikoli, a sem si rekel: j**i ga, grem na vse ali nič,” je takoj po dvoboju z Milošem Raoničem v svojem slogu dejal avstralski teniški odpadnik Thanasi Kokkinakis.

Po številnih poškodbah in neuspehih proti tenisačem iz prve deseterice v zadnjih dveh letih, je 20-letnik zadovoljen z zmago, ki zanj predstavlja velik uspeh.

“Trudim se, da gledam samo naprej in pozabljam na preteklost, borim se teden za tednom in komaj čakam na naslednji dvoboj.”

Na drugi strani je bil Kanadčan Miloš Raonič razočaran nad novim porazom in sezono nasploh, saj je do zdaj odigral le dva finalna obračuna v Delray Beachu in Carigradu.

“Danes enostavno nisem imel svojega dne, imel sem ogromno priložnosti, morda še več kot sem pričakoval, a nisem bil dovolj zanesljiv,” je po porazu dejal Raonič.