VIDEO – SK SPECIAL: Aljaž Bedene

ATP 4. Apr 202017:08 > 17:19
Sportklub Slovenija

Krizne čase in dejstvo, da je večina profesionalnih športnikov zaprtih v domače okolje, smo izkoristili za pogovor z Aljažem Bedenetom. Prvi slovenski lopar je opisal svoj običajen dan, se dotaknil bodočih ciljev in nam zaupal, da se s Španci dogovarja za prijateljsko nogometno tekmo.

Najboljši slovenski tenisač tokrat ekskluzivno za Sportklub o karanteni, odpovedi Wimbledona, svojih dveh vzornikih, Davisovem pokalu, zakopani sekiri s sodnikom Nicom Helwerthom in nenazadnje tudi nogometnih podvigih ekipe FC Fantazisti.

Ta bi se utegnila kmalu pomeriti proti španski selekciji na čelu z velikim Rafaelom Nadalom. Za prijateljsko tekmo se Bedene dogovarja s svojim dobrim prijateljem, Robertom Bautisto Agutom, spektakel pa bi naj menda gostilo kar domovanje moštva CF Villareal, sloviti El Madrigal.

Dean Mouhtaropoulos/Getty Images