Đoković z lahkoto preko Andersona v finale

Uncategorized 17. Nov 201820:18 > 22:04
Julian Finney/Getty Images

Novak Đoković je zmagovalec drugega polfinalnega dvoboja na zaključnem turnirju serije Masters v Londonu. Srb je proti Kevinu Andersonu gladko dobil oba niza s 6:2 in se Alexandru Zverevu pridružil v finalu, ki bo na sporedu jutri.

Na prvem današnjem obračunu si je zmago in finale s 7:5, 7:6 priboril Alexander Zverev in ugnal Rogerja Federerja.

Njegov nasprotnik v jutrišnjem finalu pa bo Novak Đoković s katerim sta se pomerila že v sredo, takrat je bil boljši Srb s 6:4, 6:1.

Na večernem dvoboju pa prvi igralec sveta ni imel večjega dela s Kevinom Andersonom. Slednjemu je v prvem nizu odvzel kar dve igri, na svoj servis je bil Srb zelo suveren, na koncu pa je prvi niz dobil s 6:2.

Tudi v drugem je bila podobna zgodba, saj je Đoković prišel hitro do lepe prednosti, ki je tudi v drugem nizu ni izpustil iz rok in drugi niz dobil z identičnim rezultatom kot prvega.