Rutina: Cicipas prek Džumhura do tretjega kroga v Miamiju

ATP 27. Mar 202119:16 0 komentarjev
REUTERS/Asanka Brendon Ratnayake

Grški teniški igralec Stefanos Cicipas se je z zmago proti Damirju Džumhuru po dveh nizih uvrstil v tretji krog Mastersa v Miamiju.

Peti lopar sveta je rutinsko upravičil vlogo favorita proti 126. igralcu sveta in v 69 minutah slavil s 6:1 in 6:4. Nasprotniku ni dovolil niti ene priložnosti za break.

Od začetka je Cicipas narekoval ritem kateremu Džumhur ni mogel slediti. Sijajni Grk je dobil uvodne štiri igre in v nadaljevanju brez težav prvi niz pripeljal do konca.

V drugem nizu je Džumhur ponudil nekoliko boljši odpor. V tretji igri je Džumhur prepustil servis Cicipasu, ki kasneje ni dovolil, da bi njegov nasprotnik prišel do break priložnosti.

Nasprotnik 22-letniku iz Aten bo Kei Nishikori, ki je z 2:1 v nizih danes premagal Aljaža Bedeneta.