Težave Nadala na začetku, nato suvereno v polfinale

Uncategorized 17. Maj 201916:31 > 16:33
Clive Brunskill/Getty Images

Španski tenisač Rafael Nadal, ki je letos na pesku še brez lovorike se je uvrstil v polfinale Masters turnirja v Rimu. V četrtfinalu je ugnal rojaka Fernanda Verdasca s 6:4, 6:2.

Rafael Nadal se je po včerajšnjem dvojnem programu danes uspel prebiti preko naslednje ovire in se uvrstiti v polfinale Masters turnirja v Rimu. Danes je premagal rojaka Fernanda Verdasca s 6:4, 6:0.

Kralj peska je z veliko večjo težavo kot kaže rezultat premagal svojega rojaka v uri in 39. minutah. Verdasco je odlično odprl obračun in povedel tudi s 3:1. Nadal se je dokaj hitro vrnil nazaj. Pri rezultatu je 4:4 je imel Verdasco tri break žoge, a jih je zapravil v naslednji igri pa je Nadal odvzel servis Špancu in prvi niz dobil s 6:4.

V drugem nizu je imel Verdasco veliko smole, saj je Nadal izkoristil tri izmed štirih priložnosti za break in dobil drugi niz s 6:0. Sam pa je denimo ubranil tri žoge za odvzem servisa.

V polfinalu Nadala čaka spet Stefanos Tsitsipas, ki ga je pred tednom dni premagal že v polfinalu Madrida.

Masters u Rimu se igra za nagradni fond od 5.207.405 evra i možete da ga pratite na kanalima Sport Kluba.