Slovenska tenisačica Kaja Juvan se je skupaj z Olgo Danilović iz Srbije uvrstila v finale mladinskega turnirja dvojic na letošnji izvedbi Wimbledona.
Ljubljančanka je z Olgo Danilović, hčerko nekoč odličnega košarkarja Predraga Danilovića, v finale priša po novi gladki zmagi. Tokrat sta dekleti s 6:4, 6:3 ugnali mehiško-ameriško navezo Mario Jose Portillo Ramirez in Sofio Sewing.
Na poti do zadnje postaje Wimbledona, velikega finala, sta Kaja in Olga oddali samo en niz in bosta jutri najpomembnejše srečanje kariere doslej odigrali proti Ameriški navezi Catherine McNally – Whitney Osuigwe, ki na “sveti travi” igrata v vlogi 4. nosilk.
Edina Slovenka z zmago na mladinskem turnirju velike četverice (v konkurenci dvojic), je Polona Hercog, ki ji leta 2008 skupaj z Avstralko Jessico Moore uspelo osvojiti Roland Garros in Wimbledon.
Premier liga
Španska liga – La Liga
Bundesliga
Liga prvakov
Evropska liga
Evroliga
EuroCup
NBA
Slovenija
Liga ABA
ATP World Tour Finals
Pariz
ATP
WTA
Davisov pokal