Kopitar junak tekme proti San Joseju

Liga NHL 8. Okt 201710:18 > 10:28

Anže Kopitar je na drugi tekmi s svojimi Los Angeles Kingsi prišel do druge zmage. Ob zmagi s 4:1 je prispeval dva zadetka in eno podajo.

Na drugi tekmi Kingsov v letošnji sezoni se je izkazal naš as Anže Kopitar, ki je bolj kot ne sam svojo ekipo popeljal do zmage nad San Josejem, ki je klonil s 4:1.

Prvi so povedli Kingsi v šesti minuti, ko je po podaji Anžeta Kopitarja zadetek dosegel Dustin Brown. Morski psi so že čez minuto prišli do izzenačenja po zadetku Mikkela Boedkerja. Da so kralji na prvi odmor odšli s prednostjo enega zadetka je osem sekund pred koncem poskrbel Kopitar, ki je zadel za 2:1.

Kingsi so se v drugi tretjini najprej mučili potem pa z dvema zadetkoma odločili tekmo. V 33 minuti je spet udaril prvi napad, drugi zadetek na tekmi pa je zabil znova naš Kopi. Za četrti zadetek je poskrbel napadalec iz četrtega napada Nick Shore

V zadnji tretjini zadetkov nismo videli, tako je ostalo pri zmagi Los Angelesa s 4:1 in pri njihovi drugi zmagi v letošnji sezoni.