Zahović: V Ligi prvakov smo, ker nismo bahavi!

Liga prvakov 23. Avg 201720:03 > 20:07
NK Maribor

Po novi še tretji uvrstitvi v Ligo prvakov je spregovoril eden in edini športni direktor in ljubljenec navijačev Zlatko Zahović, ki sicer že nekaj časa ne govori s slovenskimi mediji je pa zato spregovoril za enega izmed balkanskih portalov in povedal veliko zelo zanimivih stvari.

“To, kar nam je uspelo, je spontana stvar. Za nas to ni bilo nikakršno presenečenje. Maribor ima vedno najvišje cilje. Vemo, kdo smo in kaj smo. Izraelcem enostavno nismo dovolili ničesar na igrišču. To je bil naš cilj, temu se reče načrtovanje tekme. Seveda pa se tu še ne mislimo ustaviti,” je začel Zlatko Zahović v pogovoru za Mozzartsport.

Maribor bo tretjič zaigral v najelitnejšem evropskem klubskem tekmovanju. Drugič odkar je on na stolčku portnega direktorja, spregovoril je tudi o ambicijah za letošnji skupinski del. “Težko je reči, kakšne so naše ambicije v ligi prvakov. Vsekakor pa je tam naše mesto. V Mariboru delajo izkušeni ljudje, mi smo že okusili igranje v ligi prvakov. Nismo bahavi, enostavno igramo nogomet,” je v svojem slogu dejal Zahović.

Ob novem uspehu vijoličastih pa je dodal še nekaj zelo zanimivega. “Maribor ne more izsiljevati države. Če se znajdemo v minusu, bomo propadli. Naš klub plača vse. Nimamo kreditov, nimamo dolgov, toda nismo bahavi!” je še dejal snovalec kadrovske politike pod Kalvarijo, in z zaključkom šokiral: “Osnova je prodaja igralcev, od TV pravic nas vse vse samo boli glava, nikjer na področju bivše Jugoslavije pa od sponzorjev ni neke velike koristi. Edini, ki je to ugotovil, je Mamić, zato so ga tudi ustrelili!”