Arsenal po predstavi sezone do velike zmage

Premier Liga 18. Nov 201715:06 > 15:16
Youtbe

Nogometaši Arsenala so na tekmi 12. kroga Premier lige doma z 2:0 ugnali Tottenham in prišli do velike zmage.

Topničarji so danes proti Tottenhamu končno pokazali vrhunsko predstavo in zadovoljili svoje navijače. Prvi zadetek je padel v 36. minuti, ko je zadel Shkodran Mustafi. Žogo je s prostega strela pred vrata poslal Mesut Özil, gostje pa bodo po tekmi zagotovo besni, saj se je zdelo ja bil Mustafi za nekaj centimetrov v prepovedanem položaju.

Gostitelji so vodstvo hitro podvojili. V 41. minuti je Alexandre Lacazette dobro našel Alexisa Sancheza, ki je iz neposredne bližine zadel za 2:0. Tudi pri drugem golu Arsenala je dišalo po prepovedanem položaju.

Najnevarnejša igralca Tottenhama v tej sezoni Harry Kane in Dele Alli sta bila na severnolondonskem derbiju povsem nevidna, zato ni čudila odločitev Mauricia Pochettina, ki je omenjeni dvojec menjal 15 minut pred koncem obračuna.