Nov neuspešen povratek Messija v reprezentanco

Reprezentance 23. Mar 20199:54 > 10:02

Potem, ko se je Leo Messi že večkrat poslovil od reprezentance Argentine, se je tokrat spet, še enkrat več vrnil, a je bil tudi tokrat le bleda senca, čudežnega nogometaša iz Barcelone. Argentina pa je s 3:1 izgubila prijateljsko tekmo z Venezuelo.

Na prijateljskem obračunu med Venezuelo in Argentino je bil v središču pozornosti Leo Messi, ki se je še enkrat vrnil nazaj v reprezentanco. Vemo, da Messi v dresu Argentine kaže povsem drugačne predstave, kot pa v dresu Barcelone.

Tudi tokrat je bilo nekaj podobnega. Sicer je imela Argentina nekaj več od igre, vendar kot ponavadi to nikakor ni bilo dovolj za zmago.

Venezuela je namreč zanesljivo slavila s 3:1. Že v prvem polčasu sta v polno merila Salomon Rondon in Jhon Murillo.

Edini zadetek za “gavče” je dosegel mladi Lautaro Martinez v 59. minuti. Končni rezultat 3:1 pa je postavil Joseph Martinez iz bele točke.