Modrića je Interju ponudila njegova žena

Serie A 2. Avg 201813:21 > 13:31
Dan Mullan/Getty Images

Po tem, ko je vrste Real Madrida zapustil Cristiano Ronaldo se sedaj veliko govori o tem, da bi tudi Luka Modrič lahko zapustil galaktike in se preselil v Inter.

Italijanski mediji poročajo celo o tem, da naj bi žena Luke Modriča, Vanja Bosnič prva kontaktirala Inter in mu ponudila njegove usluge. Iz uprave kluba so bili seveda tako zainteresirani za prestop. Vendar je povsem jasno, da bo Inter težko plačal tako visok znesek za tako kakovostnega nogometaša, ki je na SP v Rusiji postal celo najboljši nogometaš turnirja.

Matthias Hangst/Getty Images

Prestop Hrvata je po določeni strani nemogoč tudi zaradi tega, ker Real najbrž ne bo dovolil, da klub v enem prestopnem roku zapustita dva najbolj ključna igralca ekipe. Pri galaktikih namreč zelo resno razmišljajo, da bi Hrvatu podaljšali pogodbo.Kaj se bo na koncu izcinilo iz tega pa bomo še videli.