Mandarić: Kronaveter odhaja – slej ali prej

Prva liga 6. Feb 201715:55 > 15:58
NK Olimpija/SPS

Na predstavitvi Branka Ilića je beseda tekla tudi o Roku Kronavetru. Predsednik Milan Mandarić je potrdil, da Mariborčan začetka spomladanskega dela ne bo dočakal v Ljubljani.

Ob predstavitvi Branka Ilića je predsednik zmajev Milan Mandarić vnovič potrdil, da bo ekipa spomladanski del skoraj zagotovo začela brez Roka Kronavetra: “Spraševali ste me, kdo bo še odšel … Rok Kronaveter je številka ena, na njem se trenutno najbolj dela, da bi mu našli pravi klub. V kakšni od lig, v katerih je prestopni še odprt. Delamo na tem in velike so možnosti, da bo odšel. Tudi njegova želja je, da bi odšel. Njegova glava žal ni več v Olimpiji, ampak je zaradi več razlogov nekje drugje. Največji razlog pa je, ker je napočil pravi trenutek, da odide nekam, kjer se bo finančno podkrepil ob koncu svoje kariere. To povsem razumemo, zato delamo vse v smeri, da bi mu našli pravi klub. Mislim, da smo blizu temu.” (vir: ekipa24.si)