Real vse bližje Hazardu: Cena 100 milijonov?

Michael Regan/Getty Images

Možnosti, da bo Eden Hazard poleti zapustil Chelsea in se preselil v madridski Real so vse večje, trdi dobro obveščeni Sky Sports.

Po poročanju omenjenega medija, bi londonski klub sprejel ponudbo za svojega najboljšega igralca v višini 100 milijonov funtov, saj je pred Edenom Hazardom samo še leto dni pogodbe.

A medtem še vedno ni jasno, kaj točno si o odhodu iz Londona misli Belgijec. Do pred nekaj tednov je delovalo, da bo zapustil klub, to tudi nekajkrat javno namignil, toda v zadnjem času se je situacija nekoliko spremenila, tako da ne bi bilo nobeno presenečenje, če bi se na koncu odločil podaljšati pogodbo s Chelseajem in ostati v klubu.

Zagotovo bo veliko odvisno tudi od končne uvrstitve Chelseaja v letošnji sezoni oziroma ali si bodo Londončani uspeli zagotoviti nastop v Ligi prvakov.

Belgijski reprezenetnat je v Chelsea prišel leta 2012 iz Lilla v zameno za 32 milijonov funtov in od takrat zbral 341 nastopov in dosegel 106 zadetkov.