Enrique: Kakšen konec ere?

La liga 20. Feb 20179:48 > 9:49
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Trener Barcelone Luis Enrique meni, da je nesmiselno govoriti o koncu ere v klubu, medtem ko je njegova ekipa še vedno v boju za tri lovorike.

Katalonci so po debaklu proti PSG-ju na prvi tekmi osmine finala Lige prvakov (4:0) z velikimi težavami premagali Leganes (2:1) v La Ligi in ohranili stik z vodilnim Realom. Odločilni zadetek je v sodnikovem podaljšku po uspešno izvedeni najstrožji kazni prispeval prvi zvezdnik kluba Lionel Messi.

“Ne bi rekel, da je to konec neke ere kluba, kot pravite novinarji, saj to lahko reče samo pesimist. Igramo še v treh tekmovanjih, kakšen konec ere? Res je, da smo v Ligi prvakov v zelo težkem položaju. Tekmo s PSG-jem imam v glavi vsak dan, vendar se še mora igrati. Moramo poskušati, da do konca sezone naredimo čim več in nobena moja odločitev ne bo vplivala na ekipo,” poudarja Enrique.

Trener Kataloncev se še vedno ni odločil, ali tudi po koncu sezone ostaja na klopi, medtem ko mediji vse bolj glasno in pogosto razmišljajo o njegovem odhodu iz Camp Noua.