Menjava pri Zvezdi: Pavićević namesto Alimpijevića

Evroliga 26. Apr 20189:02 > 9:03
ABA league, Crvena zvezda MTS

Po porazu proti Budučnosti v finalni seriji ABA lige in po porazu proti Borca v Čačku, so vodilni možje Crvene zvezde začeli resno razmišljati o menjavi svojega zdajšnjega trenerja Dušana Alimpijevića.

Prvo ime, ki se omenja za menjavo zdajšnjega trenerja Dušana Alimpijevića pri Crveni zvezdi je Mihailo Pavićević, sicer glavni trener Mornarja. S klubom iz Bara je izkušeni strokovnjak prišel do polfinala lige ABA, kjer ga je premagala prav Zvezda. Mornar je igral še v finalu črnogorskega pokala in prišel do četrtfinala evropskega pokala FIBA.

Po informacijah, ki smo jih dobili v klubu, Mornar še ni prejel uradne pnudbe za svojega trenerja. Še več, zaenkrat naj ne bi prišlo niti do kontakta med kluboma. Mornar pa je že sporočil, da ne bo onemogočal trenerskega odhoda, če bi Pavićević želel oditi v Beograd.

Zanimivo, Mihailo Pavićević je z rdeče-belimi že leta 1998 osvojil takratni srbski pokal.