Konec Zvezdine serije: Žalgiris slavil v Beogradu

Evroliga 15. Jan 202018:26 > 20:59
Marko Metlas/Euroleague Basketball via Getty Images

Crvena zvezda je v okviru 19. kroga danes izgubila pred domačimi gledalci proti Žalgirisu, ki je bil boljši s 76:70. Do današnje zmage sta prišla še Panathinaikos in Zenit.

Rdeče-beli so danes po štirih zaporednih zmagah izgubili v Evroligi. V 19. krogu je bil od Beograjčanov boljši Žalgiris, ki jih je premagal s 76:70. Gostje so vodili večji del tekme in bili na koncu tudi bolj zbrani. Predvsem pa so zmagali zaradi dveh manjših serij, ko so se Beograjčani za nekaj minut izgubili in pa zaradi odlične igre pod košem.

Žalgiris, ki mu v letošnji sezoni ne kaže najbolje je prišel do šeste zmage v sezoni. Prav tako do šeste pa je prišel tudi ruski Zenit, ki je bil doma z 72:66 boljši od Baskonie.

Panathinaikos pa je na krilih izjemne zadnje četrtine (22:8) doma pričakovano premagal ekipo Bayerna z 98:83.