Finančne težave: Himki pred odhodom v Beograd kaznovan

Evroliga 9. Mar 202119:32 0 komentarjev
2021 Euroleague Basketball

Finančna komisija Evrolige je Himkiju zaradi neizplačanih obveznosti do igralcev prepovedala registracijo novih košarkarjev. Odločitev bo obveljala do izpolnitve obveznosti.

Klub iz predmestja Moskve je bil v preiskavi od 17. februarja dalje saj so bili obtoženi kršitve člena o finančni stabilnosti.

Posledično je zdaj padla odločitev, da do izpolnitve obveznosti ne bodo smeli registrirati novih košarkarjev.

Himki je v zadnjem obdobju v izjemno nezavidljivi situaciji. Poleg finančnih težav so tudi prepričljivo na zadnjem mestu evroligaške lestvice s tremi zmagami in 24 porazi.

V četrtek se bodo ob 20:45 v Beogradu pomerili s Crveno zvezdo. Srbski klub se trenutno nahaja na predzadnjem mestu z razmerjem zmag in porazov 7-21.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!