Težek poraz Zvezde proti Armaniju

Evroliga 30. Mar 202121:11 0 komentarjev
getty
getty

Košarkarji Crvene zvezde so v svoji dvorani Aleksandar Nikolić morali priznati premoč tekmecu iz Milana. Armani je bil danes boljši kar s 93:72.

Italijani so bistveno bolje krenili v tekmo. Prvo četrtino so dobili z 22:12, do konca polčasa pa prednost povišali še za eno točko in na odmor odšli s prednostjo 47:36. Armani je tekmo dokončno odločil v 3. četrtini, katero je dobil z 28:15. Beograjčani so v zadnjih 10 minutah nekoliko omilili poraz, a igrišče vseeno zapustili s sklonjenimi glavami.

Najboljši strelec na današnji tekmi je bil Kevin Punter, ki je dosegel 23 točk. Le točko manj je pri Zvezdi dosegel Jordan Loyd.

Zvezda ostaja pri 9 zmagah, Armani pa je danes zabeležil 20. zmago v evroligaški sezoni.